Послуги

    Високоякісна друкована продукція

         буклети
         проспекти
         каталоги
        календарі
         наклейки
        папки
         фірмовий стиль

 

Спеціальна пропозиція - 2000

Нехай клієнт живе за Вашим календарем!

Так, ідеться про фірмові календарі. Різні кишенькові й постерні, перекидні та складані, настільні й настінні. Ті, за якими лічать дні праці й відпочинку, буднів і свят.

Завжди добре, коли клієнт, отримавши в подарунок календарик із символікою Вашої компанії, за якийсь час знову згадує про Вас і згадує з приємністю, бо перед ним не сухі числа, а віконце у яскравий світ.

 


До того ж, не за горами туристична осінь, постсезон, коли партнери з'їжджаються на туристичні ярмарки поділитись успіхами й закласти підвалини нової співпраці. "Ану, колего, гляньмо на календар..."

Гадаємо, зрозуміло: календар - це ваш імідж. Його непогано використовувати ще й як фірмову візитку, зазначивши на ньому основні види своєї діяльності. Звісно, можна обійтись і й без цієї фірмової дрібнички. Але тоді клієнти й партнери житимуть не за вашим - за чужим календарем.

Календарики можна зробити якісно та дешево. Як? Є один секрет. Виготовити один календарик завжди дорожче, ніж виконати дружний ряд таких замовлень. Маємо досвід - нашими замовниками були київські турфірми "Арт енд Джорней", "Битско ЛТД", "Олімп тревел ЛТД", "Бекас", готель "Дніпро", фонд "Намисто Славутича", салон "Камінь України", радіо "Лідер", банки - "Ажіо", "Зевс" та "Експо-банк", торгова марка "Гетьман" і багато, багато інших.

Отож час подбати про наступний (успішний!) рік.

Ваша реклама

Ваша реклама неодмінно потрапить до українських та іноземних торгових і дипломатичних представництв, до банків і готелів, розгалуженої системи вітчизняних та зарубіжних туристичних організацій, а також до мереж роздрібної торгівлі та поштової передплати по Україні та за кордоном.

Знижки

Розворот - 10%

Попередня оплата:

публікація у 2-х номерах 10%

публікація у 3-х номерах 20%

Для фірм, які укладають контракт на весь рік, - спеціальні знижки.

Розрахунок безготівкою за курсом Нацбанку України на день оплати (плюс ПДВ - 20% та податок на рекламу - 0,5%).

Фотобанк видавничого дому "Міжнародний туризм"

За майже десятилітню біографію журналу "Міжнародний туризм" та однойменного видавничого дому зібралася колекція чудових знімків, зроблених у різних куточках України та світу. Вона налічує десятки тисяч слайдів і фотографій.

Автори - фотокореспонденти редакції та провідні майстри Києва. Усе це багатство чекає гідного використання.

   Чекаємо на Ваші пропозиції!

Тел.: (044) 291-4712, 291-4875
Тел./факс: (044) 573-9625, 254-0457
E-mail: int_tour@naverex.kiev.ua
http://www.wumag.kiev.ua

Головна сторінка