Новини

Фотобанк видавничого дому "Міжнародний туризм"

За майже десятилітню біографію журналу "Міжнародний туризм" та однойменного видавничого дому зібралася колекція чудових знімків, зроблених у різних куточках України та світу. Вона налічує десятки тисяч слайдів і фотографій.

Автори фотокореспонденти редакції та провідні майстри Києва. Усе це багатство чекає гідного використання.


Читайте влітку 2000-го

Журнал "МТ" розповідає про життя в далеких країнах та їхні культурно-історичні цікавини, знайомить із відомими мандрівниками та незвичайними людьми, показує краєвиди мистецтва, дає різноманітні поради туристам, представляє провідні турфірми України, проводить рядами міжнародних туристичних ярмарків, дає на вибір сотні варіантів відпочинку.

"Візитка" країни на "Експо - 2000"

Із червня по жовтень цього року в Ганновері, на Всесвітній виставці "Експо-2000", найбільшій і завершальній події тисячоліття, журнал "WU" представлятиме Україну як інформаційний партнер ТОВ "Експо-Україна", генерального розпорядника з підготовки та участі нашої держави в цьому форумі. У виставці по черзі візьмуть участь два спеціальні випуски "WU" (червень, серпень). Цей престижний медіа-проект збирає навколо себе провідні бізнесові та культурні сили України. Приєднуйтеся!

Головна сторінка